Osobný šperk

 

Prostredníctvom nášho eshopu je možné nielen zakúpenie šperku z aktuálnej ponuky, ale i možnosť laserového gravírovania. Práve takto, vami vybranému produktu, dodáte punc osobitosti a jedinečnosti.

(ďalej  len “personifikovaný šperk”)

Mali by ste vedieť, že na výrobu a predaj personifikovaných šperkov sa nevzťahujú všeobecné obchodné podmienky v časti možnosti vrátenia takto záväzne objednaného a zhotoveného tovaru bez udania dôvodu, s výnimkou reklamácie v zmysle reklamačného konania v súlade so Všeobecnými obchodnými podmienkami.

Personifikovaný šperk je vecou zhotovenou na zákazku v zmysle objednávky zákazníka a akceptovanej predávajúcim, za dohodnutých podmienok.

 

Objednávka  personifikovaného šperku

 

Zákazník nášho eshopu má možnosť požiadať o úpravu šperku gravírovaním podľa predlohy zaslanej predávajúcemu prostredníctvom kontaktného formulára, a to v potrebnej veľkosti a rozlíšení.

Predávajúci sa na základe posúdenia predlohy vyjadrí, ci je možná úprava podľa zaslaného vzoru kupujúcim a  predloží kupujúcemu kalkuláciu na úpravu podľa vzoru a čas dodania.

Cena úpravy šperku je individuálna a odvíja sa od náročnosti vybraného vzoru.

Objednávka personifikácie daného šperku (úprava gravírovaním) podľa vybranej predlohy zákazníkom, sa považuje za záväznú potvrdením objednávky za podmienok uvedených v kalkulácii od predávajúceho.

Na základe záväznej objednávky šperku a úpravy šperku – gravírovacie práce,  sa zákazník zaväzuje šperk uhradiť, a to ešte pred jeho výrobou.

Kúpna cena za personifikovaný šperk sa považuje za uhradenú úplným zaplatením ceny za šperk a ceny za jeho úpravu – gravírovanie.

 

Gravírovanie podľa Vašej predlohy

 

V prípade záujmu o personifikovaný šperk podľa vašej predlohy Vás prosíme, aby ste ešte pred uskutočnením objednávky napísali vašu požiadavku gravírovania do kontaktného formulára nižšie. Do formulára uveďte typ prsteňa, o ktorý máte záujem a vložte obrázok, ktorý by ste chceli mať na šperku zobrazený. Po vzájomnej dohode o gravírovaní uskutočníte objednávku na základe individuálne stanoveného postupu (budeme Vás kontaktovať).

 

Naša ponuka gravírovania

 

Pripravili sme pre Vás jednoduché možnosti laserového gravírovania. Ak by ste si z uvedených vzorov vybrali, prosíme do kontaktného formulára uviesť číslo písma a požadované písmeno (odporúčame maximálne 3 písmená), prípadne číslo obrázku a rovnako typ prsteňa. Cena tohto jednoduchého gravírovania je 15 eur s DPH.

Aj v tomto prípade však objednávku uskutočníte na základe individuálne stanoveného postupu po vzájomnej dohode o gravírovaní (budeme Vás kontaktovať).

gravirovanie
gravirovanie